Téli szünet utáni 1. tanítási nap
Don kanyarban elesettekre emlékezünk történelem órákon
Félévi osztályozó vizsgák
I. FÉLÉV VÉGE
II. FÉLÉV KEZDETE
Félévi értesítők osztás
HKSzCsPSzV
123
5678910
111314151617
1819202324
2627283031

Rajzpályázat - Vivaldi: Tavasz

Vissza a hírekhez « | 2020. május 16.

Videóüzenetben fordult az otthonukba bezárt gyerekekhez a debreceni Kodály Filharmonikusok zenekar.

„Zenehallgatás közben gondoljatok arra, hogy ez a zenemű a tavaszról szól. Ha becsukjátok a szemeteket, mit láttok magatok előtt? Mi az, ami a zene hatására eszetekbe jut a tavaszról? Szeretnénk, ha mindezt lerajzolnátok nekünk! A kisebbek alkothatnak zsírkrétával, ceruzával, festékkel, a nagyobbak akár fényképet is készíthetnek, vagy a számítógép segítségével is rajzolhatnak, alkothatnak. De gyurmázhattok, agyagozhattok is zenehallgatás közben, és persze hallgassátok meg többször is ezt a vidám muzsikát!

Videóüzenetben ezzel a felhívással fordult az otthonukba bezárt gyerekekhez a debreceni Kodály Filharmonikusok zenekar. Az 1. E osztály tanulói közül négyen vették is a bátorságot, és beküldték a pályaműveiket: Hőbér Áron, Kiss Máté, Németh Gergő és Süle Emma. Közülük még ki is emelték Máté és Emma munkáját egy szép videóban:

https://www.youtube.com/watch?v=1EKUGtzghb4&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2TnJx95FTxgmgtTd4hBfG5dBhQP38fcVrtBa1owRt-p1ScmDBYsSi-hxE

Büszkék vagyunk rátok!

Boldizsár Katalin osztályfőnök

Kapcsolódó fotók (4db)
Rajzpályázat - Vivaldi: TavaszRajzpályázat - Vivaldi: TavaszRajzpályázat - Vivaldi: TavaszRajzpályázat - Vivaldi: Tavasz