Téli szünet utáni 1. tanítási nap
Don kanyarban elesettekre emlékezünk történelem órákon
Félévi osztályozó vizsgák
I. FÉLÉV VÉGE
II. FÉLÉV KEZDETE
Félévi értesítők osztás
HKSzCsPSzV
123
5678910
111314151617
1819202324
2627283031

Tavaszi színek és formák

Vissza a hírekhez « | 2020. április 6.
Tavaszi színek és formák

Kedves Szülők!

Az elmúlt hetekben különleges és nehéz helyzetet éltünk át mindannyian. Nagyon köszönjük, hogy erejükön felül segítették, támogatták a gyerekeket. A héten elkezdődik a tavaszi szünet , az elmúlt időszak  megpróbáltatásai után jó lesz pihenni egy kicsit! Tegyék Önök is! Tavaszi fényképeinkkel kívánunk szép Húsvéti Ünnepet, kellemes időtöltést, és sok pihenést!

Iskolánk pedagógusai

 

 

Kapcsolódó fotók (24db)
Tavaszi színek és formákTavaszi színek és formákTavaszi színek és formákTavaszi színek és formákTavaszi színek és formákTavaszi színek és formákTavaszi színek és formákTavaszi színek és formákTavaszi színek és formák
Tavaszi színek és formák
Tavaszi színek és formák
Tavaszi színek és formák
Tavaszi színek és formák
Tavaszi színek és formák
Tavaszi színek és formák
Tavaszi színek és formák
Tavaszi színek és formák
Tavaszi színek és formák
Tavaszi színek és formák
Tavaszi színek és formák
Tavaszi színek és formák
Tavaszi színek és formák
Tavaszi színek és formák