Téli szünet
1. tanítási nap
Bábszínház 2. előadása - alsó tagozatosoknak
Lázár Ervin Program keretében színház látogatás a 3. és 5. évfolyamosoknak
Megemlékezés a Don-kanyarban elesettekre - történelem órákon, koszorúzás a II. Világháborús emlékműnél
II. Iskolaelőkészítő foglalkozás
Félévi osztályozó vizsgák
I. FÉLÉV VÉGE
II. FÉLÉV KEZDETE
Félévi értesítők osztása
A Művészeti Iskola félévi záróvizsgája
2021222526

Vendégkönyv

» | 2016.02.17. 15:30
36 évvel ezelőtt Barabás Károly tanár úr osztályában tanultam ezek között a régi falak között. Nagyon örülök, hogy ilyen szép és modern iskolával büszkélkedhet Vép!
Kívánok sok-sok sikert a pedagógusoknak munkájukhoz, sok lelkes és tehetséges tanítványt!

Ménesiné Kanizsai Angéla
HR manager, Mabe Hungary kft.
Nagykanizsa
» | 2013.01.18. 17:02
Neves gépészmérnök fiam, és gyermekgyógyász - neurológus lányom szárnybontogatási kísérleteinek első színtere volt ez az iskola.Örülök, hogy az idő múlásával lépést tudott tartani. Most, hogy legkisebb unokám révén ezt a csodás élményt újból átélhetem, gratulálok. és további pedagógus sikereket kívánok!

Sinkó Pál
nyug. mérnök-tanár.
Bejegyzés készítése
A vendégkönyvbe érkező bejegyzéseket moderáljuk, ezért azok nem jelennek meg azonnal.

Új ellenőrző kód