8. osztályosok fotózása
Zeneiskolai záróvizsga
Takács János Labdarúgó Emléktorna
Országos Kompetencia Mérés
3. osztályosok kirándulása (zarándoklat)
TÜNDÉRKERT avató
202123242526
Versmondo 2019
Partnerek
Digitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

Pályázatok

NYDOP - „A minőségi oktatás megteremtése a vépi közoktatási mikrotérségben” c. pályázathoz

Vép Város Önkormányzata, mint gesztor önkormányzat (konzorciumi tag: Bozzai Községek Önkormányzata) pályázatot nyújtott be a Nyugat-dunántúli Operatív Program „Közoktatási infrastruktúra és szolgáltatások fejlesztése” keretében a Hatos Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény felújítására, bővítésére „A minőségi oktatás megteremtése a vépi közoktatási mikrotérségben” címmel. A támogatási szerződést az önkormányzatok 2009. július 16-án aláírták.

TÁMOP - A kompetencia alapú nevelés és oktatás fejlesztése Vépen

A megnyert összeg: 30.386.360.- Ft
Ebből az iskoláé: 21.473.966.- Ft

A pályázat felépítése a következő volt:

Egész életen át tartó program - COMENIUS

Iskolánk 1998 óta vesz részt a Tempus Közalapítvány által indított COMENIUS programon. Az alapítvány minden közoktatási intézménynek pályázati lehetőséget nyújt az óvodától egészen a szakközépiskoláig.

A COMENIUS akció elsődleges célja, hogy hozzájáruljon a közoktatás minőségének fejlődéséhez, erősítse annak európai dimenzióját, illetve segítse a nyelvtanulást.

TIOP - Informatikai infrastuktúra fejlesztése a vépi közoktatási mikrotérségben

Informatikai infrastruktúra fejlesztése a vépi közoktatási mikrotérségben című TIOP -1.1.1-07/1-2008-0723 azonosítószámú pályázat

Kedvezményezett neve és elérhetősége:

Vép Város Önkormányzata

9751 Vép, Rákóczi u. 8.