HKSzCsPSzV
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Rajzpályázat - Vivaldi: Tavasz

Vissza a hírekhez « | 2020. május 16.

Videóüzenetben fordult az otthonukba bezárt gyerekekhez a debreceni Kodály Filharmonikusok zenekar.

„Zenehallgatás közben gondoljatok arra, hogy ez a zenemű a tavaszról szól. Ha becsukjátok a szemeteket, mit láttok magatok előtt? Mi az, ami a zene hatására eszetekbe jut a tavaszról? Szeretnénk, ha mindezt lerajzolnátok nekünk! A kisebbek alkothatnak zsírkrétával, ceruzával, festékkel, a nagyobbak akár fényképet is készíthetnek, vagy a számítógép segítségével is rajzolhatnak, alkothatnak. De gyurmázhattok, agyagozhattok is zenehallgatás közben, és persze hallgassátok meg többször is ezt a vidám muzsikát!

Videóüzenetben ezzel a felhívással fordult az otthonukba bezárt gyerekekhez a debreceni Kodály Filharmonikusok zenekar. Az 1. E osztály tanulói közül négyen vették is a bátorságot, és beküldték a pályaműveiket: Hőbér Áron, Kiss Máté, Németh Gergő és Süle Emma. Közülük még ki is emelték Máté és Emma munkáját egy szép videóban:

https://www.youtube.com/watch?v=1EKUGtzghb4&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2TnJx95FTxgmgtTd4hBfG5dBhQP38fcVrtBa1owRt-p1ScmDBYsSi-hxE

Büszkék vagyunk rátok!

Boldizsár Katalin osztályfőnök

Kapcsolódó fotók (4db)
Rajzpályázat - Vivaldi: TavaszRajzpályázat - Vivaldi: TavaszRajzpályázat - Vivaldi: TavaszRajzpályázat - Vivaldi: Tavasz