A tavaszi szünet utáni első tanítási nap
Digitális országos mérés 6.B
Digitális témahét a felső tagozaton
Digitális országos mérés 6.A
Költészet napja
A Holokauszt áldozatainak emléknapja
3. HATPRÓBA verseny
Anyák napi fotózás
Erdőpedagógiai foglalkozások az 1. és a 2. évfolyamokon
1. osztályosok beiratkozása a 2024/2025. tanévre
FENNTARTHATÓSÁGI TÉMAHÉT - alsó tagozat
Papírgyűjtés _ Művelődési Ház udvarán
Föld napi program a 3. és 4. évfolyamon
FOGADÓÓRA
Böde Péter vándormeseíró
Ásványbemutató és vásár

ÁLTALÁNOS ISKOLAI BEIRATKOZÁS

Vissza a hírekhez « | 2020. április 20.

Jelen tájékoztató levelünk a 2020/2021. tanévre történő általános iskolai beiratkozással kapcsolatos fontos szülői feladatokat tartalmazza. Kérjük, figyelmesen olvassa el!

Tisztelt Szülő/Törvényes Képviselő!

A Hatos Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolában

2020. április 28. 0:00 óra és 2020. május 15. 24:00 óra között

van lehetőség a beiratkozás folyamatának ügyintézésére.

-          Abban az esetben, ha Önök iskolánk körzetében laknak (Vép, Bozzai) akkor intézményünk felé csak a szándék megerősítése szükséges

-          Abban az esetben, ha nem iskolánk körzetében élnek (környező egyéb települések) és intézményünket választanák, akkor jelentkezési kérelmet kell benyújtani

Mindkét esetben kérjük, hogy gyermeke általános iskolai beíratását, a veszélyhelyzetre való tekintettel lehetőség szerint online módon intézze!

Az online ügyintézés menete:

1. Az online beiratkozás a KRÉTA rendszer e-Ügyintézési felületén történik, amelyet a

elérhetőségen talál meg

2. E_ÜGYINTÉZÉS  -  BEIRATKOZÁS általános iskolába – BÁI  -Tájékoztató ÜZENET –OK

3. Ha még nem Kréta felhasználó (testvér által van belépési azonosítója), egy IDEIGLENES REGISZTRÁCIÓT szükséges elvégezni

4. E-ÜGYINTÉZÉS felület  - KÉRELEM

-          válassza ki az intézményt

-          töltse ki a gyermek adatait

-          nyilatkozatokat tehet (hit-és erkölcstan, étkezés…)

-          feltöltheti a hatósági igazolványok, dokumentumok másolatait, de ez nem kötelező. Lehetősége van arra, hogy a beiratkozáskor bemutatandó dokumentumok, illetve a beadandó nyilatkozatok eredeti példányait csupán a 2020/2021. tanév első napján nyújtsa be az általános iskola részére.

5. BEKÜLDÉS

Abban az esetben, ha nincs lehetősége online ügyintézésre, a beiratkozást megteheti még:

-          e-mailen keresztül: a hatosiskola@gmail.com email címre legyen szíves elküldeni a következő adatokat:

gyermek neve, születési helye, ideje, lakcíme, anyja neve, melyik óvodába járt, rendelkezik-e szakértői véleménnyel (SNI, BTMN), szülő email címe, szülő telefonszáma.

-          személyesen: iskolánkban a jelentkezések személyes benyújtására 2020. április 28. és május 15. között telefonon a 06/94/543-002 vagy 06-20-362-6948 előre egyeztetett időpontban van lehetőség. (Kérjük, hogy ezt a megoldást csak abban az esetben válasszák, ha nincs internetük!)

Kérjük, hogyha a beíratott körzetes és nem körzetes gyermek rendelkezik SNI vagy BTMN szakvéleménnyel, küldje el részünkre postai úton vagy személyesen!

Ha a beiratkozással kapcsolatban bármi kérdése van, vagy segítségre van szüksége, keressen bátran bennünket!

Érdeklődni a következő címen lehet:

Hatos Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

9751, Vép, Rákóczi Ferenc út 22.

Telefon: 06 94 543-002, +36 20 362-6948

E-mail: hatosiskola@gmail.com

Honlap: www.hatosiskola.hu

Köszönjük, hogy eddig is érdeklődtek iskolánk iránt, nagy szeretettel várjuk gyermeküket szeptembertől egy Boldog Iskolában, a HATOS FERENC ÁLTATÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA diákjaként!

Molnár Krisztina