HKSzCsPSzV
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Rendkívüli tájékoztatás

Vissza a hírekhez « | 2020. március 15.

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

Magyarország Kormánya döntése értelmében újabb védelmi intézkedéseket vezettek be a koronavírus járvány miatt, így 2020. március 16-tól, hétfőtől a tanulók nem látogathatják az oktatási intézményeket - jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök 2020. március 13-án.

2020. március 16-tól új oktatási munkarend lép életbe. Tantermen kívüli, digitális munkarend lesz érvényben. Olyan tanítási módok lesznek, amelyek nem igényelnek személyes jelenlétet. Ennek értelmében a tanulók nem mehetnek az iskolába, így a Hatos Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolába sem.

Tájékoztatom a Szülőket, hogy akiknek a munkája nélkülözhetetlen a járvánnyal kapcsolatos feladatok, valamint az egyéb közfeladatok és a közellátás biztosításához, így nem tudják a gyermeküket megoldani, haladéktalanul jelezze az osztályfőnökénél írásban. /Legkésőbb 2020. március 16. reggel 8 óráig/ Részükre az iskola 8-17 óra közötti felügyeletet biztosít. Viszont itt felhívom a szülők figyelmét arra is, hogy kiscsoportos felügyelet esetében is magasabb a fertőzésveszély, mint ha otthon lenne a gyermek.

Tájékoztatom a Szülőket, hogy Kovács Péter Vép Város Polgármester Úrral egyeztetve kérem, hogy az étkező tanulók további teendőiről Tolnai Zsoltné élelmezésvezetővel vegyék fel a kapcsolatot.

Minden további intézkedésről, az oktatás távoktatásban zajló módszereiről a későbbiekben részletes tájékoztatást adunk. Kérem a szülőket, hogy az információk gyors, pontos eljuttatása érdekében kísérjék figyelemmel honlapunkat és a KRÉTA felületet.

Vigyázzunk egymásra!

 

Tisztelettel:

Molnár Krisztina

intézményvezető