Farsangi forgatag

Vissza a hírekhez « | 2020. február 20.
Farsangi forgatag

Fantasztikus farsangot tudhat a háta mögött iskolánk alsó tagozata!

A remek hangulatot a rögtönzött ABBA-négyes alapozta meg:Kriszti néni, Rita néni, Bori néni, Kati néni előadását vastaps jutalmazta. Következhetett a jelmezes felvonulás, ahol az ötletesebbnél ötletesebb munkák eredményei közül a zsűrinek komoly nehézséget okozott kiemelni a legjobbakat. Minden jelmez jutalmat érdemelt! 3 táncos-zenés produkció fokozta tovább a délelőtt vidámságát. 2.E,3.A osztály rockys lányai, a 3.A énekes-táncos csapata és az egész 4.B osztály kiváló táncos előadása is nagy sikert aratott. A nap legfontosabb része,a tombolahúzás sem maradhatott el,  rengeteg ajándék talált gazdára. Zárásként a 4.A osztályos Németh Ede dobosunk szórakoztatta a nagyérdeműt. A szünetekben mindenki az osztályában sütizhetett, játszhatott kedvére. Hálásan köszönöm kollégáim segítségét! Nagyon köszönjük a remek jelmezeket! Igazán hálásak vagyunk minden tombolafelajánlásért, a sok tombolavásárlásért, melynek összegét a gyerekekre fordítjuk. Szuper nap volt!

Tancsics Anett