VII. RÉPCE KUPA – Sakkverseny

Vissza a hírekhez « | 2020. január 21.

Iskolánk 10 tehetséges tanulója 2020. január 18-án Bükön vettek részt ifjúsági sakkversenyen. Néveri Tibor sakkoktató úgy gondolta, hogy iskolánk sakk szakköröseit benevezi a Bükön megrendezésre kerülő versenyre. Izgalommal várták a tanulók első versenyüket, ahol a 32 nevező közül 4 tanuló kimagasló eredményt ért el:

„Újonc” kategóriában:
II. helyezett – SIMON DOMINIK 1.E

„Lány” kategóriában:
II. helyezett – RESZEGI BIANKA 4.B
III. helyezett – NAGY KORINNA 2.B

„Ifjúsági” kategóriában:
IV. helyezett – SZABÓ JÁCINT 4.B

A Répce Kupán még résztvevő tanulóink – Bolla Ferenc 4.A,  Bolla Levente 1.E, Börzsönyi Ákos 4.B, Kovács-Bőtsch Barnabás 2.E, Boros Bence 6.A, Hőbér Áron 1.E – is remek teljesítményt nyújtottak, méltón képviselték iskolánkat.

GRATULÁLUNK MINDEN TANULÓNKNAK!

Köszönetet szeretnénk mondani a támogató szülőknek, akik a gyermekek szállítását biztosították, Hőbér Andrásnak, aki a verseny szervezésében nyújtott kimagasló segítséget. És természetesen Néveri Tibor sakkoktatónak, aki a gyermekeket felkészítette.

A képek megtekinthetőek a galériában.