Téli szünet
1. tanítási nap
Bábszínház 2. előadása - alsó tagozatosoknak
Lázár Ervin Program keretében színház látogatás a 3. és 5. évfolyamosoknak
Megemlékezés a Don-kanyarban elesettekre - történelem órákon, koszorúzás a II. Világháborús emlékműnél
II. Iskolaelőkészítő foglalkozás
Félévi osztályozó vizsgák
I. FÉLÉV VÉGE
II. FÉLÉV KEZDETE
Félévi értesítők osztása
A Művészeti Iskola félévi záróvizsgája
2021222526

Kis felfedezők az erdőben

Vissza a hírekhez « | 2019. december 16.
Kis felfedezők az erdőben

A szombathelyi Bercsényi iskolában megrendezett Kis Tudós Napra azokat a felső tagozatos  tanulókat várták, akik szabadidejükben kíváncsian kutakodnak a természetben, és szívesen be is mutatják a tananyagon túlmutató ismereteiket. Az iskolánkból a Kis Tudós Napon résztvevő hat fiú igazán színvonalas, érdekes, a közönség figyelmét megragadó előadásokat tartott, melyekért mind a diákközönség, mind a pedagógusok elismerését bezsebelték. Boncz Domán, Fazekas Gergely, Pados Gergő, Süle András, Várnai Roland és Vígh Misa. Gratulálunk a fiúknak.

Bori néni, Bea néni.