Pályaorientációs nap

Vissza a hírekhez « | 2019. november 21.
Pályaorientációs nap

Iskolánkban a november 18-án megrendezésre kerülő pályaorientációs nap keretében nyílt lehetőség a szakmák és a foglalkozások bemutatására, velük való ismerkedésre.

A programhoz a városunkban élő vállalkozások, cégek nyújtottak segítséget:

- A Galambos Logistic Kft., ahol a tanulók a logisztika és szállítmányozás szakmákkal ismerkedhettek.

-A Katona pékségben betekintést nyertek a pék szakma rejtelmeibe.

-A Mad Max étteremben megismerhették a vendéglátás fortélyait.

- A vépi Szépségszalonban Holdosi Tímea, Holdosi Gabriella és Poór Evelin nyújtott segítséget a fodrász, kozmetikus, műkörömépítő szakmák megismerésében.

-A tanulók egy csoportja a szombathelyi Markusovszky Kórházba látogatott, ahol az egészségügy széles palettájáról kaptak átfogó bemutatót.

-A Török Bt. nyújtott segítséget a vasas, hegesztő, bádogos szakmákban érdeklődőknek.

- Pogácsás Eszter vezette körbe a kertészet iránt érdeklődőket a Pogácsás díszfaiskolában.

Diákjaink sok élménnyel, hasznos ismerettel és tapasztalattal gazdagodtak.

Köszönjük a lehetőséget a helyi vállalkozóknak, hogy szeretettel fogadták tanulóinkat és pedagógusainkat.