Erasmus+ utazás - Románia
Erasmus+ utazás - Románia
Első adventi gyertagyújtás
Erasmus+ utazás - Románia
Erasmus+ utazás - Románia
Erasmus+ utazás - Románia
Mikulás
Munkanap
Második adventi gyertagyújtás
Munkanap
Harmadik adventi gyertyagyújtás
Iskolai karácsonyi ünnepély és negyedik adventi gyertyagyújtás
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
HKSzCsPSzV
8
1011121315
171819
29
Partnerek
BoldogiskolaDigitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

Felsős avatás az 5. évfolyamnak

Vissza a hírekhez « | 2019. november 13.
Felsős avatás az 5. évfolyamnak

2019. 10.15.

Nagy izgalommal készültünk az egész osztályban az ötödikesek avatójára, amit a diákönkörmányzat szervezett a két osztály számára.

Rita néni meglepett és megnevettetett bennünket Szörnyella De Frász jelmezével, és hozzá illő stílusával.  Az 5.a és 5.b osztály versengését mesék kitalálásával kezdtük, aztán zenefelismerésben, kártyakirakásban kellett jeleskednünk. Alkalmi Hamupipőkéink ügyesen válogatták szét a lencsét a babtól. Aladdin szőnyegén is utazhatott az a fiú, akit osztálytársaik emeltek a magasba. Mesejeleneteket adtunk elő, majd boszorkánykonyhában ügyeskedtünk.  A versengés igazán szerencsésen alakult, hiszen a versengő két osztály döntetlen eredményt ért el. A verseny után a felsős fogadalmat mondták el az ötödikesek, majd lazításként az izgalmak után egy kis discóval, tánccal oldottuk a hangulatot. Képek

Az ötödikesek