Erasmus+ utazás - Románia
Erasmus+ utazás - Románia
Első adventi gyertagyújtás
Erasmus+ utazás - Románia
Erasmus+ utazás - Románia
Erasmus+ utazás - Románia
Mikulás
Munkanap
Második adventi gyertagyújtás
Munkanap
Harmadik adventi gyertyagyújtás
Iskolai karácsonyi ünnepély és negyedik adventi gyertyagyújtás
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
HKSzCsPSzV
8
1011121315
171819
29
Partnerek
BoldogiskolaDigitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

Irány Bozzai-Bárdos!

Vissza a hírekhez « | 2019. november 6.
Irány Bozzai-Bárdos!

A 3.A osztály kerékpárra pattant..

A 3. A osztály lelkes kis csapata az utolsó verőfényes októberi napon kerékpárra pattant, hogy kipróbálja magát, megmutassa milyen ügyesen veszi az akadályokat és a néhány kilométeres biciklizés nem fog ki rajta. Az élen Zsuzsa néni diktálta a tempót, hátul pedig Regina édesanyja, Hajni néni felügyelte a közlekedési szabályok betartását. Fegyelmezett libasorban érkeztünk a bozzai játszótérre, ahol mindjárt birtokba is vettük a játékokat. Közben jókedvvel beszélgettünk, ettünk, ittunk a hátizsákokból előkerült finomságokból. Majd a focipályára kerekeztünk, közösen labdáztunk, kapura rúgtunk. Három új játékot is tanultunk! Végül az irányt Bárdosnak vettük. Nagyon magas dombra kellett feltolnunk a kerékpárokat, de megérte. Meseszép táj tárult elénk, ahogy lenéztünk a Borza patakra és a falucskára.

-Gyerünk tovább, kitartás! – így bíztattuk egymást.

A harangláb mellett elhaladva már csak Nagy Liliék homokbányájánál álltunk meg, s indultunk hazafelé. A hosszú kerékpártúra után még mindig annyi energiával rendelkeztünk, hogy nem az iskola felé kanyarodtunk, hanem a Rákóczi utca végén lévő rétet és kiserdőt is megcsodáltuk, ahol Felícia, Csanád és Bence megmutatták, hogy hova építették rejtekhelyüket.

Kapcsolódó fotók (6db)
Irány Bozzai-Bárdos!Irány Bozzai-Bárdos!Irány Bozzai-Bárdos!Irány Bozzai-Bárdos!Irány Bozzai-Bárdos!Irány Bozzai-Bárdos!