Erasmus+ utazás - Románia
Erasmus+ utazás - Románia
Első adventi gyertagyújtás
Erasmus+ utazás - Románia
Erasmus+ utazás - Románia
Erasmus+ utazás - Románia
Mikulás
Munkanap
Második adventi gyertagyújtás
Munkanap
Harmadik adventi gyertyagyújtás
Iskolai karácsonyi ünnepély és negyedik adventi gyertyagyújtás
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
HKSzCsPSzV
8
1011121315
171819
29
Partnerek
BoldogiskolaDigitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

Elérkeztünk az utolsóhoz

Vissza a hírekhez « | 2019. október 29.
Elérkeztünk az utolsóhoz

A 8.A osztály utolsó összejövetele...

A 8.A osztály tanulói a lelkes édesanyáknak köszönhetően megtartották soron következő esti összejövetelüket a kultúrházban, amely a borongós idő ellenére is remek hangulatúra sikerült. Ebben hatalmas szerepet játszott a felszolgált menü, amelynek első és második fogása is a már jól bevált és többszöri próbán átesett hamburger volt, a harmadik pedig sütemény minden mennyiségben. Köszönjük az Anyukáknak!

Kapcsolódó fotók (11db)
Elérkeztünk az utolsóhozElérkeztünk az utolsóhozElérkeztünk az utolsóhozElérkeztünk az utolsóhozElérkeztünk az utolsóhozElérkeztünk az utolsóhozElérkeztünk az utolsóhozElérkeztünk az utolsóhozElérkeztünk az utolsóhoz
Elérkeztünk az utolsóhoz