Erasmus+ utazás - Románia
Erasmus+ utazás - Románia
Első adventi gyertagyújtás
Erasmus+ utazás - Románia
Erasmus+ utazás - Románia
Erasmus+ utazás - Románia
Mikulás
Munkanap
Második adventi gyertagyújtás
Munkanap
Harmadik adventi gyertyagyújtás
Iskolai karácsonyi ünnepély és negyedik adventi gyertyagyújtás
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
HKSzCsPSzV
8
1011121315
171819
29
Partnerek
BoldogiskolaDigitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

Látogatás a Happy Zoo Kisállatkereskedésben

Vissza a hírekhez « | 2019. szeptember 30.
Látogatás a Happy Zoo Kisállatkereskedésben

Azzal a céllal kerestük fel a szombathelyi kisállatkereskedést, hogy osztályunk számára találjunk egy kisállatot az osztályterembe. Tájékoztatást kaptunk a felelős kisállattartásról és a boltban található állatok igényeiről, gondozásáról is. Ezzel a programunkkal megemlékeztünk az Állatok Világnapjáról, amelynek alapelve, hogy az állatok boldogabbá teszik életünket, segítőtársként és barátként gazdagítják mindennapjainkat. Még gondolkodunk, hogy melyiket válasszuk, de a legesélyesebb egy kis tarka egérke. Reméljük, jól érzi majd nálunk magát.

5. a osztály

Kapcsolódó fotók (5db)
Látogatás a Happy Zoo KisállatkereskedésbenLátogatás a Happy Zoo KisállatkereskedésbenLátogatás a Happy Zoo KisállatkereskedésbenLátogatás a Happy Zoo KisállatkereskedésbenLátogatás a Happy Zoo Kisállatkereskedésben