Erasmus+ utazás - Románia
Második adventi gyertagyújtás
Munkanap
Harmadik adventi gyertyagyújtás
Iskolai karácsonyi ünnepély és negyedik adventi gyertyagyújtás
Téli szünet
Partnerek
BoldogiskolaDigitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

Látogatás a Happy Zoo Kisállatkereskedésben

Vissza a hírekhez « | 2019. szeptember 30.
Látogatás a Happy Zoo Kisállatkereskedésben

Azzal a céllal kerestük fel a szombathelyi kisállatkereskedést, hogy osztályunk számára találjunk egy kisállatot az osztályterembe. Tájékoztatást kaptunk a felelős kisállattartásról és a boltban található állatok igényeiről, gondozásáról is. Ezzel a programunkkal megemlékeztünk az Állatok Világnapjáról, amelynek alapelve, hogy az állatok boldogabbá teszik életünket, segítőtársként és barátként gazdagítják mindennapjainkat. Még gondolkodunk, hogy melyiket válasszuk, de a legesélyesebb egy kis tarka egérke. Reméljük, jól érzi majd nálunk magát.

5. a osztály