A ZENE VILÁGNAPJA - programok
Tanítás nélküli munkanap - Nevelési Értekezlet
Iskolai fotózás - osztályok
NYÍLT NAP /1-8. évfolyamig/
Határtalanul 2019 kirándulás
Ovónők látogatása az 1.E osztályba.
A kis herceg zenés feldolgozása
Felsőssé avatás
Ünnepség a középiskola nagytermében
Nemzeti Ünnep
Őszi szünet
Őszi szünet
Őszi szünet
Őszi szünet
Őszi szünet
Őszi szünet
HKSzCsPSzV
23456
91112
14171920
212425
Versmondo 2019
Partnerek
BoldogiskolaDigitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

Látogatás a Happy Zoo Kisállatkereskedésben

Vissza a hírekhez « | 2019. szeptember 30.
Látogatás a Happy Zoo Kisállatkereskedésben

Azzal a céllal kerestük fel a szombathelyi kisállatkereskedést, hogy osztályunk számára találjunk egy kisállatot az osztályterembe. Tájékoztatást kaptunk a felelős kisállattartásról és a boltban található állatok igényeiről, gondozásáról is. Ezzel a programunkkal megemlékeztünk az Állatok Világnapjáról, amelynek alapelve, hogy az állatok boldogabbá teszik életünket, segítőtársként és barátként gazdagítják mindennapjainkat. Még gondolkodunk, hogy melyiket válasszuk, de a legesélyesebb egy kis tarka egérke. Reméljük, jól érzi majd nálunk magát.

5. a osztály

Kapcsolódó fotók (5db)
Látogatás a Happy Zoo KisállatkereskedésbenLátogatás a Happy Zoo KisállatkereskedésbenLátogatás a Happy Zoo KisállatkereskedésbenLátogatás a Happy Zoo KisállatkereskedésbenLátogatás a Happy Zoo Kisállatkereskedésben