Osztályozó vizsgák
IV.TÁNCest - Művészeti Zárórendezvény
Megemlékezés a Nemzeti Összetartozás napjáról
OSZTÁLYKIRÁNDULÁSOK
LEG-ek kirándulása
HATOS NAPOK
TÜNDÉRKERT avató ünnepség
Zászlóavatás, névadó tábla avatás
Jubileumi Névadó Ünnepség
Tanévzáró ünnepség, Ballagás
HATOS TÁBOROK
HKSzCsPSzV
12
689
101216
181920212223
24252627282930
Versmondo 2019
Partnerek
BoldogiskolaDigitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

Eötvös Loránd Országos Természettudományi Verseny​​

Vissza a hírekhez « | 2019. május 20.
Eötvös Loránd Országos Természettudományi Verseny​​

Eötvös Loránd halálának századik évfordulója alkalmából országos természettudományi versenyt rendeztek Celldömölkön. A verseny három fordulóból állt. Az első fordulóban Eötvös életével és munkásságával kapcsolatos feladatokat kellett megoldani interneten keresztül. A második fordulóban földrajz, biológia, kémia és fizika feladatok voltak. A két online fordulóban több mint 130 csapat vett részt. A legjobb 12 csapatot hívták meg a celldömölki harmadik fordulóra. Iskolánk csapata 10. helyezést szerzett.
A csapat tagjai:

1-2. forduló: Őri Máté, Kányási Dorka, Nagy Zsófia
3. forduló: Őri Máté, Kányási Dorka, Őri Benjamin

Verseny a Ság hegyen – Eötvös Lorándra emlékeztek az országos vetélkedővel

Kapcsolódó fotók (5db)
Eötvös Loránd Országos Természettudományi Verseny​​Eötvös Loránd Országos Természettudományi Verseny​​Eötvös Loránd Országos Természettudományi Verseny​​Eötvös Loránd Országos Természettudományi Verseny​​Eötvös Loránd Országos Természettudományi Verseny​​