Iskolai FARSANG - Tanítás nélküli munkanap
Ásványbemutató a tanulóknak
Szülői értekezletek 16:30 alsó tagozaton, 17:30 felső tagozaton
3. ISKOLAELŐKÉSZÍTŐ FOGLALKOZÁS a leendő első osztályosoknak és szüleiknek
Utazó PLANETÁRIUM Budapestről
A kommunista és egyéb diktatúrák emléknapja - megemlékezés történelem órákon
HKSzCsPSzV
12
345689
11121416
171820212223
2426272829
Partnerek
BoldogiskolaPénz7Digitális NaplóFenntarthatósági témahét

Kinder + SPORT

Vissza a hírekhez « | 2019. május 6.
Kinder + SPORT

Április 16-án egy fergeteges hangulatú sportvetélkedőn vett részt iskolánk Kindersport csapata a büki sportcsarnokban. A sok-sok feladatból álló megmérettetésre néhány hete készültünk. Az egész versenyidőszak folyamán az ügyességet, gyorsaságot igénylő játékokon kívül számos másfajta csapatépítő feladatot (rajzolás, tablókészítés…) is teljesíteni kellett. A kitartó gyakorlással, a regionális elődöntőn való szerepléssel a Vépi Szurikáták az előkelő második helyezést érték el. A csapat tagjai: 2.o.:Balázs Márk, Nagy Erik, Nagy Regina, Polgár Lili, 3.o.: Őri Lilla, Őri Jázmin, Süle Misi, Darics Bence, Cser Zénó, Reszegi Bianka, 4.o.: Gábriel Panna, Scher Adél, Balogh Dávid, Boncz Domán.

K. Csákvári Bea