8. osztályosok fotózása
12.HATOSfogat Művészeti Fesztivál
Országos idegen nyelvi mérés
Zeneiskolai záróvizsga
Takács János Labdarúgó Emléktorna
Országos Kompetencia Mérés
3. osztályosok kirándulása (zarándoklat)
TÜNDÉRKERT avató
HKSzCsPSzV
12345
6781112
13141516171819
202123242526
Versmondo 2019
Partnerek
Digitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

Kinder + SPORT

Vissza a hírekhez « | 2019. május 6.
Kinder + SPORT

Április 16-án egy fergeteges hangulatú sportvetélkedőn vett részt iskolánk Kindersport csapata a büki sportcsarnokban. A sok-sok feladatból álló megmérettetésre néhány hete készültünk. Az egész versenyidőszak folyamán az ügyességet, gyorsaságot igénylő játékokon kívül számos másfajta csapatépítő feladatot (rajzolás, tablókészítés…) is teljesíteni kellett. A kitartó gyakorlással, a regionális elődöntőn való szerepléssel a Vépi Szurikáták az előkelő második helyezést érték el. A csapat tagjai: 2.o.:Balázs Márk, Nagy Erik, Nagy Regina, Polgár Lili, 3.o.: Őri Lilla, Őri Jázmin, Süle Misi, Darics Bence, Cser Zénó, Reszegi Bianka, 4.o.: Gábriel Panna, Scher Adél, Balogh Dávid, Boncz Domán.

K. Csákvári Bea