Erasmus+ utazás - Románia
Második adventi gyertagyújtás
Munkanap
Harmadik adventi gyertyagyújtás
Iskolai karácsonyi ünnepély és negyedik adventi gyertyagyújtás
Téli szünet
Partnerek
BoldogiskolaDigitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

Fenntarthatósági Témahét

Vissza a hírekhez « | 2019. április 9.
Fenntarthatósági Témahét

A környezet védelme és a fenntarthatóság érdekében egyre többen csatlakoznak a különféle szemléletformáló és cselekvésekben megnyilvánuló programokhoz. Március hónapban iskolánk is aktív résztvevője volt a Fenntarthatósági Témahétnek. Sokszínű, érdekes és színvonalas tevékenységeken keresztül tapasztalhatták meg a diákok a környezetvédelem fontosságát. Foglalkoztunk a vízzel, a vízi élőlényekkel, a veszélyeztetett madarakkal, a szelektív hulladékgyűjtéssel, a közösségi közlekedéssel. és a megújuló energiákkal. Ezúton szeretnénk megköszönni a Kedves Szülőknek a műanyag kupakok és a használt elemek gyűjtésében való segítséget!

K. Csákvári Bea