Osztályozó vizsgák
Partnerek
BoldogiskolaDigitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

Érzékenyítő foglalkozások a Hatosban

Vissza a hírekhez « | 2019. március 19.
Érzékenyítő foglalkozások a Hatosban

Orsós Zoltán és Sziráki Péter látogatott el iskolánkba. Érzékenyítő foglalkozásaikon felsőtagozatos diákjaink vettek részt. Az interaktív órákon játékra hívták tanulóinkat. Saját életükből merített példákkal arra hívták fel a gyerekek figyelmét, hogy az emberekben mennyire működik az előítélet. Az első benyomások határoznak meg minket. A tanulók osztályzataikkal értékelhették a vendégek előadásait. A többnyire egyforma értékelések arra engednek következtetni, hogy diákjaink még nem fertőződtek túlzottan az előítéletek terén. Útravalónak a következő üzenetet kapták: Mindenki tisztának és őszintének születik. Maradjanak meg ilyennek!