Osztályozó vizsgák
IV.TÁNCest - Művészeti Zárórendezvény
Megemlékezés a Nemzeti Összetartozás napjáról
OSZTÁLYKIRÁNDULÁSOK
LEG-ek kirándulása
HATOS NAPOK
TÜNDÉRKERT avató ünnepség
Zászlóavatás, névadó tábla avatás
Jubileumi Névadó Ünnepség
Tanévzáró ünnepség, Ballagás
HATOS TÁBOROK
HKSzCsPSzV
12
689
101216
181920212223
24252627282930
Versmondo 2019
Partnerek
BoldogiskolaDigitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

A levegő farkasai jártak az iskolánkban

Vissza a hírekhez « | 2019. március 18.
A levegő farkasai jártak az iskolánkban

Ragadozómadarakkal ismerkedhettek tanulóink.

A Fenntarthatósági Témahét keretében, kiemelt figyelmet fordítva a környezetvédelemre, védett ragadozómadarakkal találkozhattak iskolánk tanulói. A Vadászmadár KFT. vezetője , Kisteleki Gergely, elfogadva meghívásunkat, 3 Herrisszel érkezett meg hozzánk. A tanulók fantasztikus előadást hallhattak a ragadozómadarak életmódjáról, táplálkozásukról, fészekrakási módszereikről. A gyerekek testközelből tapasztalhatták meg, milyen csodálatosak védett madaraink.

Nagyon köszönjük Gergelynek és a három Harrisnek, Rékának, Oszinak és Coyote-nak !


Kapcsolódó fotók (14db)
A levegő farkasai jártak az iskolánkbanA levegő farkasai jártak az iskolánkbanA levegő farkasai jártak az iskolánkbanA levegő farkasai jártak az iskolánkbanA levegő farkasai jártak az iskolánkbanA levegő farkasai jártak az iskolánkbanA levegő farkasai jártak az iskolánkbanA levegő farkasai jártak az iskolánkbanA levegő farkasai jártak az iskolánkban
A levegő farkasai jártak az iskolánkban
A levegő farkasai jártak az iskolánkban
A levegő farkasai jártak az iskolánkban
A levegő farkasai jártak az iskolánkban