Erasmus+ utazás - Románia
Mikulás
Második adventi gyertagyújtás
Harmadik adventi gyertyagyújtás
Iskolai karácsonyi ünnepély és negyedik adventi gyertyagyújtás
Téli szünet
Aktuális esemény:
2019. december 14.

A levegő farkasai jártak az iskolánkban

Vissza a hírekhez « | 2019. március 18.

Ragadozómadarakkal ismerkedhettek tanulóink.

A Fenntarthatósági Témahét keretében, kiemelt figyelmet fordítva a környezetvédelemre, védett ragadozómadarakkal találkozhattak iskolánk tanulói. A Vadászmadár KFT. vezetője , Kisteleki Gergely, elfogadva meghívásunkat, 3 Herrisszel érkezett meg hozzánk. A tanulók fantasztikus előadást hallhattak a ragadozómadarak életmódjáról, táplálkozásukról, fészekrakási módszereikről. A gyerekek testközelből tapasztalhatták meg, milyen csodálatosak védett madaraink.

Nagyon köszönjük Gergelynek és a három Harrisnek, Rékának, Oszinak és Coyote-nak !