Erasmus+ utazás - Románia
Erasmus+ utazás - Románia
Első adventi gyertagyújtás
Erasmus+ utazás - Románia
Erasmus+ utazás - Románia
Erasmus+ utazás - Románia
Mikulás
Munkanap
Második adventi gyertagyújtás
Munkanap
Harmadik adventi gyertyagyújtás
Iskolai karácsonyi ünnepély és negyedik adventi gyertyagyújtás
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
Téli szünet
HKSzCsPSzV
8
1011121315
171819
29
Aktuális esemény:
Munkanap
2019. december 14.

A levegő farkasai jártak az iskolánkban

Vissza a hírekhez « | 2019. március 18.
A levegő farkasai jártak az iskolánkban

Ragadozómadarakkal ismerkedhettek tanulóink.

A Fenntarthatósági Témahét keretében, kiemelt figyelmet fordítva a környezetvédelemre, védett ragadozómadarakkal találkozhattak iskolánk tanulói. A Vadászmadár KFT. vezetője , Kisteleki Gergely, elfogadva meghívásunkat, 3 Herrisszel érkezett meg hozzánk. A tanulók fantasztikus előadást hallhattak a ragadozómadarak életmódjáról, táplálkozásukról, fészekrakási módszereikről. A gyerekek testközelből tapasztalhatták meg, milyen csodálatosak védett madaraink.

Nagyon köszönjük Gergelynek és a három Harrisnek, Rékának, Oszinak és Coyote-nak !


Kapcsolódó fotók (14db)
A levegő farkasai jártak az iskolánkbanA levegő farkasai jártak az iskolánkbanA levegő farkasai jártak az iskolánkbanA levegő farkasai jártak az iskolánkbanA levegő farkasai jártak az iskolánkbanA levegő farkasai jártak az iskolánkbanA levegő farkasai jártak az iskolánkbanA levegő farkasai jártak az iskolánkbanA levegő farkasai jártak az iskolánkban
A levegő farkasai jártak az iskolánkban
A levegő farkasai jártak az iskolánkban
A levegő farkasai jártak az iskolánkban
A levegő farkasai jártak az iskolánkban