Fogadóóra
Költészet Napi versmondó verseny
Anyák Napi fotózás
Beiratkozás a 2019/2020. tanévre
Beiratkozás a 2019/2020. tanévre
ISOLAELŐKÉSZÍTÓ a szülőknek
HATÁRTALANUL KIRÁNDULÁS
Holokauszt emléknapja
TAVASZI SZÜNET
A tavaszi szünet utáni 1. tanítási nap
Papírgyűjtés
Papírgyűjtés Vép
HKSzCsPSzV
123567
1014
17192021
222325262728
Versmondo 2019
Partnerek
Digitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

A levegő farkasai jártak az iskolánkban

Vissza a hírekhez « | 2019. március 18.
A levegő farkasai jártak az iskolánkban

Ragadozómadarakkal ismerkedhettek tanulóink.

A Fenntarthatósági Témahét keretében, kiemelt figyelmet fordítva a környezetvédelemre, védett ragadozómadarakkal találkozhattak iskolánk tanulói. A Vadászmadár KFT. vezetője , Kisteleki Gergely, elfogadva meghívásunkat, 3 Herrisszel érkezett meg hozzánk. A tanulók fantasztikus előadást hallhattak a ragadozómadarak életmódjáról, táplálkozásukról, fészekrakási módszereikről. A gyerekek testközelből tapasztalhatták meg, milyen csodálatosak védett madaraink.

Nagyon köszönjük Gergelynek és a három Harrisnek, Rékának, Oszinak és Coyote-nak !


Kapcsolódó fotók (14db)
A levegő farkasai jártak az iskolánkbanA levegő farkasai jártak az iskolánkbanA levegő farkasai jártak az iskolánkbanA levegő farkasai jártak az iskolánkbanA levegő farkasai jártak az iskolánkbanA levegő farkasai jártak az iskolánkbanA levegő farkasai jártak az iskolánkbanA levegő farkasai jártak az iskolánkbanA levegő farkasai jártak az iskolánkban
A levegő farkasai jártak az iskolánkban
A levegő farkasai jártak az iskolánkban
A levegő farkasai jártak az iskolánkban
A levegő farkasai jártak az iskolánkban