8. osztályosok fotózása
12.HATOSfogat Művészeti Fesztivál
Országos idegen nyelvi mérés
Zeneiskolai záróvizsga
Takács János Labdarúgó Emléktorna
Országos Kompetencia Mérés
3. osztályosok kirándulása (zarándoklat)
TÜNDÉRKERT avató
HKSzCsPSzV
12345
6781112
13141516171819
202123242526
Versmondo 2019
Partnerek
Digitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

„Kíváncsi természet” – kíváncsi tekintetek

Vissza a hírekhez « | 2019. március 9.
„Kíváncsi természet” – kíváncsi tekintetek

Már 4. éve vehetünk részt az ELTE Bolyai Gimnázium laborfoglalkozásain. Diákjaink a kísérleteknek nem csak szemlélői, hanem aktív résztvevői is. A mosolygós és érdeklődő arcok elárulják, hogy a természet szépségeit bemutató tantárgyak így könnyebben tanulhatók.

Kapcsolódó fotók (9db)
„Kíváncsi természet” – kíváncsi tekintetek„Kíváncsi természet” – kíváncsi tekintetek„Kíváncsi természet” – kíváncsi tekintetek„Kíváncsi természet” – kíváncsi tekintetek„Kíváncsi természet” – kíváncsi tekintetek„Kíváncsi természet” – kíváncsi tekintetek„Kíváncsi természet” – kíváncsi tekintetek„Kíváncsi természet” – kíváncsi tekintetek„Kíváncsi természet” – kíváncsi tekintetek