Ünnepség a Középiskola nagytermében
Nemzeti ünnep a Művelődési Házban
Fenntarthatósági Témahét programjai
Madárbarát Program - Vándorsólyom bemutató
NYÍLT NAP a leendő 1. osztályos tanulóknak és szüleiknek
Tanítás nélküli munkaknap - Nevelési értekezlet
HKSzCsPSzV
123
45678910
1112131617
1920222324
252627283031
Partnerek
Digitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

„Kíváncsi természet” – kíváncsi tekintetek

Vissza a hírekhez « | 2019. március 9.
„Kíváncsi természet” – kíváncsi tekintetek

Már 4. éve vehetünk részt az ELTE Bolyai Gimnázium laborfoglalkozásain. Diákjaink a kísérleteknek nem csak szemlélői, hanem aktív résztvevői is. A mosolygós és érdeklődő arcok elárulják, hogy a természet szépségeit bemutató tantárgyak így könnyebben tanulhatók.

Kapcsolódó fotók (9db)
„Kíváncsi természet” – kíváncsi tekintetek„Kíváncsi természet” – kíváncsi tekintetek„Kíváncsi természet” – kíváncsi tekintetek„Kíváncsi természet” – kíváncsi tekintetek„Kíváncsi természet” – kíváncsi tekintetek„Kíváncsi természet” – kíváncsi tekintetek„Kíváncsi természet” – kíváncsi tekintetek„Kíváncsi természet” – kíváncsi tekintetek„Kíváncsi természet” – kíváncsi tekintetek