Osztályozó vizsgák
IV.TÁNCest - Művészeti Zárórendezvény
Megemlékezés a Nemzeti Összetartozás napjáról
OSZTÁLYKIRÁNDULÁSOK
LEG-ek kirándulása
HATOS NAPOK
TÜNDÉRKERT avató ünnepség
Zászlóavatás, névadó tábla avatás
Jubileumi Névadó Ünnepség
Tanévzáró ünnepség, Ballagás
HATOS TÁBOROK
HKSzCsPSzV
12
689
101216
181920212223
24252627282930
Versmondo 2019
Partnerek
BoldogiskolaDigitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

Testvérosztályok karácsonyi délelőttje

Vissza a hírekhez « | 2018. december 21.
Testvérosztályok karácsonyi délelőttje

A 3. B és a 7. B. osztályok tartottak karácsony-köszöntőt.

Minden évben karácsonykor a 3.B. és a 7.B testvérosztályok egy pici időre összegyűlnek, hogy együtt ünnepeljék az elkövetkező ünnepet. Az idei évben sem volt másképp, az alsósok apró ajándékot kaptak, míg a felsősöket megvendélgeltük, üdítővel, süteménnyel. Volt idő játékra is :)

BÉKÉS ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!

Kapcsolódó fotók (12db)
Testvérosztályok karácsonyi délelőttjeTestvérosztályok karácsonyi délelőttjeTestvérosztályok karácsonyi délelőttjeTestvérosztályok karácsonyi délelőttjeTestvérosztályok karácsonyi délelőttjeTestvérosztályok karácsonyi délelőttjeTestvérosztályok karácsonyi délelőttjeTestvérosztályok karácsonyi délelőttjeTestvérosztályok karácsonyi délelőttje
Testvérosztályok karácsonyi délelőttje
Testvérosztályok karácsonyi délelőttje