Ünnepség a Középiskola nagytermében
Nemzeti ünnep a Művelődési Házban
Fenntarthatósági Témahét programjai
Madárbarát Program - Vándorsólyom bemutató
NYÍLT NAP a leendő 1. osztályos tanulóknak és szüleiknek
Tanítás nélküli munkaknap - Nevelési értekezlet
HKSzCsPSzV
123
45678910
1112131617
1920222324
252627283031
Partnerek
Digitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

Testvérosztályok karácsonyi délelőttje

Vissza a hírekhez « | 2018. december 21.
Testvérosztályok karácsonyi délelőttje

A 3. B és a 7. B. osztályok tartottak karácsony-köszöntőt.

Minden évben karácsonykor a 3.B. és a 7.B testvérosztályok egy pici időre összegyűlnek, hogy együtt ünnepeljék az elkövetkező ünnepet. Az idei évben sem volt másképp, az alsósok apró ajándékot kaptak, míg a felsősöket megvendélgeltük, üdítővel, süteménnyel. Volt idő játékra is :)

BÉKÉS ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!

Kapcsolódó fotók (12db)
Testvérosztályok karácsonyi délelőttjeTestvérosztályok karácsonyi délelőttjeTestvérosztályok karácsonyi délelőttjeTestvérosztályok karácsonyi délelőttjeTestvérosztályok karácsonyi délelőttjeTestvérosztályok karácsonyi délelőttjeTestvérosztályok karácsonyi délelőttjeTestvérosztályok karácsonyi délelőttjeTestvérosztályok karácsonyi délelőttje
Testvérosztályok karácsonyi délelőttje
Testvérosztályok karácsonyi délelőttje