Első tanítási nap
Doni Áldozatok Emléknapja
Iskolaelőkészítő foglalkozás
Félévi osztályozó vizsgák
Első félév vége
HKSzCsPSzV
12456
789101213
141516171820
2122232627
28293031

Testvérosztályok karácsonyi délelőttje

Vissza a hírekhez « | 2018. december 21.
Testvérosztályok karácsonyi délelőttje

A 3. B és a 7. B. osztályok tartottak karácsony-köszöntőt.

Minden évben karácsonykor a 3.B. és a 7.B testvérosztályok egy pici időre összegyűlnek, hogy együtt ünnepeljék az elkövetkező ünnepet. Az idei évben sem volt másképp, az alsósok apró ajándékot kaptak, míg a felsősöket megvendélgeltük, üdítővel, süteménnyel. Volt idő játékra is :)

BÉKÉS ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!

Kapcsolódó fotók (12db)
Testvérosztályok karácsonyi délelőttjeTestvérosztályok karácsonyi délelőttjeTestvérosztályok karácsonyi délelőttjeTestvérosztályok karácsonyi délelőttjeTestvérosztályok karácsonyi délelőttjeTestvérosztályok karácsonyi délelőttjeTestvérosztályok karácsonyi délelőttjeTestvérosztályok karácsonyi délelőttjeTestvérosztályok karácsonyi délelőttje
Testvérosztályok karácsonyi délelőttje
Testvérosztályok karácsonyi délelőttje