Ünnepség a Középiskola nagytermében
Nemzeti ünnep a Művelődési Házban
Fenntarthatósági Témahét programjai
Madárbarát Program - Vándorsólyom bemutató
NYÍLT NAP a leendő 1. osztályos tanulóknak és szüleiknek
Tanítás nélküli munkaknap - Nevelési értekezlet
HKSzCsPSzV
123
45678910
1112131617
1920222324
252627283031
Partnerek
Digitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

Ünnepek előtti találkozás a testvérosztállyal

Vissza a hírekhez « | 2018. december 19.
Ünnepek előtti találkozás a testvérosztállyal

Testvérosztályok találkoztak, hogy együtt ünnepeljenek.

Eszti nénivel megbeszélve a 2. E osztály meghívta a 6. B-seket. Mi, kicsik verssel, tánccal és karácsonyi dalokkal vártuk, köszöntöttük a vendégeket. A hatodik osztályos Bogi és Gergő kézműves foglalkozást tartott nekünk. A másodikosok lelkesen dolgoztak. Nagyon örültünk, hogy tanulhattunk a "nagyoktól". Majd közös játék következett, amit bánatunkra kicsengetés után abba kellett hagyni, mert a felsősök még nem is ebédeltek. Mi süteménnyel és üdítővel próbáltuk meghálálni a kedvességüket. Köszönjük! Majd a tavasszal folytatjuk!

A 2. E tanulói és tanítói

Kapcsolódó fotók (9db)
Ünnepek előtti találkozás a testvérosztállyalÜnnepek előtti találkozás a testvérosztállyalÜnnepek előtti találkozás a testvérosztállyalÜnnepek előtti találkozás a testvérosztállyalÜnnepek előtti találkozás a testvérosztállyalÜnnepek előtti találkozás a testvérosztállyalÜnnepek előtti találkozás a testvérosztállyalÜnnepek előtti találkozás a testvérosztállyalÜnnepek előtti találkozás a testvérosztállyal