Osztályozó vizsgák
IV.TÁNCest - Művészeti Zárórendezvény
Megemlékezés a Nemzeti Összetartozás napjáról
OSZTÁLYKIRÁNDULÁSOK
LEG-ek kirándulása
HATOS NAPOK
TÜNDÉRKERT avató ünnepség
Zászlóavatás, névadó tábla avatás
Jubileumi Névadó Ünnepség
Tanévzáró ünnepség, Ballagás
HATOS TÁBOROK
HKSzCsPSzV
12
689
101216
181920212223
24252627282930
Versmondo 2019
Partnerek
BoldogiskolaDigitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

Ünnepek előtti találkozás a testvérosztállyal

Vissza a hírekhez « | 2018. december 19.
Ünnepek előtti találkozás a testvérosztállyal

Testvérosztályok találkoztak, hogy együtt ünnepeljenek.

Eszti nénivel megbeszélve a 2. E osztály meghívta a 6. B-seket. Mi, kicsik verssel, tánccal és karácsonyi dalokkal vártuk, köszöntöttük a vendégeket. A hatodik osztályos Bogi és Gergő kézműves foglalkozást tartott nekünk. A másodikosok lelkesen dolgoztak. Nagyon örültünk, hogy tanulhattunk a "nagyoktól". Majd közös játék következett, amit bánatunkra kicsengetés után abba kellett hagyni, mert a felsősök még nem is ebédeltek. Mi süteménnyel és üdítővel próbáltuk meghálálni a kedvességüket. Köszönjük! Majd a tavasszal folytatjuk!

A 2. E tanulói és tanítói

Kapcsolódó fotók (9db)
Ünnepek előtti találkozás a testvérosztállyalÜnnepek előtti találkozás a testvérosztállyalÜnnepek előtti találkozás a testvérosztállyalÜnnepek előtti találkozás a testvérosztállyalÜnnepek előtti találkozás a testvérosztállyalÜnnepek előtti találkozás a testvérosztállyalÜnnepek előtti találkozás a testvérosztállyalÜnnepek előtti találkozás a testvérosztállyalÜnnepek előtti találkozás a testvérosztállyal