Első tanítási nap
Doni Áldozatok Emléknapja
Iskolaelőkészítő foglalkozás
Félévi osztályozó vizsgák
Első félév vége
HKSzCsPSzV
12456
789101213
141516171820
2122232627
28293031

Ünnepek előtti találkozás a testvérosztállyal

Vissza a hírekhez « | 2018. december 19.
Ünnepek előtti találkozás a testvérosztállyal

Testvérosztályok találkoztak, hogy együtt ünnepeljenek.

Eszti nénivel megbeszélve a 2. E osztály meghívta a 6. B-seket. Mi, kicsik verssel, tánccal és karácsonyi dalokkal vártuk, köszöntöttük a vendégeket. A hatodik osztályos Bogi és Gergő kézműves foglalkozást tartott nekünk. A másodikosok lelkesen dolgoztak. Nagyon örültünk, hogy tanulhattunk a "nagyoktól". Majd közös játék következett, amit bánatunkra kicsengetés után abba kellett hagyni, mert a felsősök még nem is ebédeltek. Mi süteménnyel és üdítővel próbáltuk meghálálni a kedvességüket. Köszönjük! Majd a tavasszal folytatjuk!

A 2. E tanulói és tanítói

Kapcsolódó fotók (9db)
Ünnepek előtti találkozás a testvérosztállyalÜnnepek előtti találkozás a testvérosztállyalÜnnepek előtti találkozás a testvérosztállyalÜnnepek előtti találkozás a testvérosztállyalÜnnepek előtti találkozás a testvérosztállyalÜnnepek előtti találkozás a testvérosztállyalÜnnepek előtti találkozás a testvérosztállyalÜnnepek előtti találkozás a testvérosztállyalÜnnepek előtti találkozás a testvérosztállyal