Ünnepség a Középiskola nagytermében
Partnerek
Digitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel

Vissza a hírekhez « | 2018. december 19.

Kézműves foglalkozásra hívták a 2. E osztályosok szüleiket és testvéreiket

Kézműves foglalkozásra hívták a 2. E osztályosok szüleiket és testvéreiket. Lázas készülődés következett a meghívók elküldése után. Otthon készültek a finomabbnál finomabb sütemények. Hajni néni már hajnalban munka előtt megfőzte a teát, hogy csak melegíteni kelljen. Németh Andrásné anyuka vezetésével gyönyörű karácsonyi ajtódíszt varázsoltak a gyerekek, anyukák, nagymamák, testvérek és a tanító nénik. Alexa anyukájának irányításával karácsonyi ajándékokat is gyártottunk. Köszönjük neki! Énekeltünk, verset mondtunk, beszélgettünk. Nagyon jól éreztük magunkat.

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Zsuzsa néni és Lívi néni