Ünnepség a Középiskola nagytermében
Nemzeti ünnep a Művelődési Házban
Fenntarthatósági Témahét programjai
Madárbarát Program - Vándorsólyom bemutató
NYÍLT NAP a leendő 1. osztályos tanulóknak és szüleiknek
Tanítás nélküli munkaknap - Nevelési értekezlet
HKSzCsPSzV
123
45678910
1112131617
1920222324
252627283031
Partnerek
Digitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel

Vissza a hírekhez « | 2018. december 19.
Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel

Kézműves foglalkozásra hívták a 2. E osztályosok szüleiket és testvéreiket

Kézműves foglalkozásra hívták a 2. E osztályosok szüleiket és testvéreiket. Lázas készülődés következett a meghívók elküldése után. Otthon készültek a finomabbnál finomabb sütemények. Hajni néni már hajnalban munka előtt megfőzte a teát, hogy csak melegíteni kelljen. Németh Andrásné anyuka vezetésével gyönyörű karácsonyi ajtódíszt varázsoltak a gyerekek, anyukák, nagymamák, testvérek és a tanító nénik. Alexa anyukájának irányításával karácsonyi ajándékokat is gyártottunk. Köszönjük neki! Énekeltünk, verset mondtunk, beszélgettünk. Nagyon jól éreztük magunkat.

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Zsuzsa néni és Lívi néni

Kapcsolódó fotók (11db)
Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel
Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel