Első tanítási nap
Doni Áldozatok Emléknapja
Iskolaelőkészítő foglalkozás
Félévi osztályozó vizsgák
Első félév vége
HKSzCsPSzV
12456
789101213
141516171820
2122232627
28293031

Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel

Vissza a hírekhez « | 2018. december 19.
Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel

Kézműves foglalkozásra hívták a 2. E osztályosok szüleiket és testvéreiket

Kézműves foglalkozásra hívták a 2. E osztályosok szüleiket és testvéreiket. Lázas készülődés következett a meghívók elküldése után. Otthon készültek a finomabbnál finomabb sütemények. Hajni néni már hajnalban munka előtt megfőzte a teát, hogy csak melegíteni kelljen. Németh Andrásné anyuka vezetésével gyönyörű karácsonyi ajtódíszt varázsoltak a gyerekek, anyukák, nagymamák, testvérek és a tanító nénik. Alexa anyukájának irányításával karácsonyi ajándékokat is gyártottunk. Köszönjük neki! Énekeltünk, verset mondtunk, beszélgettünk. Nagyon jól éreztük magunkat.

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Zsuzsa néni és Lívi néni

Kapcsolódó fotók (11db)
Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel
Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel