Osztályozó vizsgák
IV.TÁNCest - Művészeti Zárórendezvény
Megemlékezés a Nemzeti Összetartozás napjáról
OSZTÁLYKIRÁNDULÁSOK
LEG-ek kirándulása
HATOS NAPOK
TÜNDÉRKERT avató ünnepség
Zászlóavatás, névadó tábla avatás
Jubileumi Névadó Ünnepség
Tanévzáró ünnepség, Ballagás
HATOS TÁBOROK
HKSzCsPSzV
12
689
101216
181920212223
24252627282930
Versmondo 2019
Partnerek
BoldogiskolaDigitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel

Vissza a hírekhez « | 2018. december 19.
Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel

Kézműves foglalkozásra hívták a 2. E osztályosok szüleiket és testvéreiket

Kézműves foglalkozásra hívták a 2. E osztályosok szüleiket és testvéreiket. Lázas készülődés következett a meghívók elküldése után. Otthon készültek a finomabbnál finomabb sütemények. Hajni néni már hajnalban munka előtt megfőzte a teát, hogy csak melegíteni kelljen. Németh Andrásné anyuka vezetésével gyönyörű karácsonyi ajtódíszt varázsoltak a gyerekek, anyukák, nagymamák, testvérek és a tanító nénik. Alexa anyukájának irányításával karácsonyi ajándékokat is gyártottunk. Köszönjük neki! Énekeltünk, verset mondtunk, beszélgettünk. Nagyon jól éreztük magunkat.

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Zsuzsa néni és Lívi néni

Kapcsolódó fotók (11db)
Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel
Karácsonyváró a szülőkkel, testvérekkel