Ünnepség a Középiskola nagytermében
Nemzeti ünnep a Művelődési Házban
Fenntarthatósági Témahét programjai
Madárbarát Program - Vándorsólyom bemutató
NYÍLT NAP a leendő 1. osztályos tanulóknak és szüleiknek
Tanítás nélküli munkaknap - Nevelési értekezlet
HKSzCsPSzV
123
45678910
1112131617
1920222324
252627283031
Partnerek
Digitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

Karácsonyi családi délután a 3.B osztályban

Vissza a hírekhez « | 2018. december 16.
Karácsonyi családi délután a 3.B osztályban

Hagyományos karácsonyi bütykölőt tartottak a 3.b-sek.

Immáron harmadik alkalommal készültek együtt a szeretet ünnepére a 3. b osztály tanulói. Karácsonyi asztai díszt készítettek a gyerekek a megjelent szüleikkel együtt. Segítséget kaptunk Koszorúsné Iszak Judit nénitől, amit ezúton is szeretnénk megköszönni!

Békés, boldog ünnepeket kívánunk mindenkinek! Töltsék az ünnepeket azokkal akiket igazán szeretnek !

Kapcsolódó fotók (16db)
Karácsonyi családi délután a 3.B osztálybanKarácsonyi családi délután a 3.B osztálybanKarácsonyi családi délután a 3.B osztálybanKarácsonyi családi délután a 3.B osztálybanKarácsonyi családi délután a 3.B osztálybanKarácsonyi családi délután a 3.B osztálybanKarácsonyi családi délután a 3.B osztálybanKarácsonyi családi délután a 3.B osztálybanKarácsonyi családi délután a 3.B osztályban
Karácsonyi családi délután a 3.B osztályban
Karácsonyi családi délután a 3.B osztályban
Karácsonyi családi délután a 3.B osztályban
Karácsonyi családi délután a 3.B osztályban
Karácsonyi családi délután a 3.B osztályban
Karácsonyi családi délután a 3.B osztályban