Első tanítási nap
Félévi osztályozó vizsgák
Első félév vége

Apáczai olvasás és képzőművészeti verseny

Vissza a hírekhez « | 2018. december 16.
Apáczai olvasás és képzőművészeti verseny

A Táplánszentkereszti Apáczai Csere János Általános Iskolában a hagyományokhoz híven az idei tanévben is megrendezésre került az Apáczai olvasásverseny, mellyel párhuzamosan képzőművészeti versenyt is meghirdettek. A két verseny egymással párhuzamosan folyt. Az olvasásversenyen részt vevő tanulók először szövegértési feladatokban mérték össze tudásukat, majd minden évfolyamon a legjobban teljesítő első 10 tanuló hangosolvasási teljesítményét is bizonyíthatta. Vigh Misa bejutott a második fordulóba, Nagy Lilien is szépen helyt állt a megmérettetésen. Kézműves tanulóink Nagy Korina, Velladics Alíz, Darics Bence és Nagy Miranda bár nem értek el helyezést, de nem keseredtek el. Az eredményeket várva kézművesedhettek  illetve filmet nézhettek a gyerekek. Nagyon jól éreztük magunkat és jövőre is részt veszünk a versenyen.