Első tanítási nap
Doni Áldozatok Emléknapja
Iskolaelőkészítő foglalkozás
Félévi osztályozó vizsgák
Első félév vége
HKSzCsPSzV
12456
789101213
141516171820
2122232627
28293031

Apáczai olvasás és képzőművészeti verseny

Vissza a hírekhez « | 2018. december 16.
Apáczai olvasás és képzőművészeti verseny

A Táplánszentkereszti Apáczai Csere János Általános Iskolában a hagyományokhoz híven az idei tanévben is megrendezésre került az Apáczai olvasásverseny, mellyel párhuzamosan képzőművészeti versenyt is meghirdettek. A két verseny egymással párhuzamosan folyt. Az olvasásversenyen részt vevő tanulók először szövegértési feladatokban mérték össze tudásukat, majd minden évfolyamon a legjobban teljesítő első 10 tanuló hangosolvasási teljesítményét is bizonyíthatta. Vigh Misa bejutott a második fordulóba, Nagy Lilien is szépen helyt állt a megmérettetésen. Kézműves tanulóink Nagy Korina, Velladics Alíz, Darics Bence és Nagy Miranda bár nem értek el helyezést, de nem keseredtek el. Az eredményeket várva kézművesedhettek  illetve filmet nézhettek a gyerekek. Nagyon jól éreztük magunkat és jövőre is részt veszünk a versenyen.

Kapcsolódó fotók (3db)
Apáczai olvasás és képzőművészeti versenyApáczai olvasás és képzőművészeti versenyApáczai olvasás és képzőművészeti verseny