Osztályozó vizsgák
IV.TÁNCest - Művészeti Zárórendezvény
Megemlékezés a Nemzeti Összetartozás napjáról
OSZTÁLYKIRÁNDULÁSOK
LEG-ek kirándulása
HATOS NAPOK
TÜNDÉRKERT avató ünnepség
Zászlóavatás, névadó tábla avatás
Jubileumi Névadó Ünnepség
Tanévzáró ünnepség, Ballagás
HATOS TÁBOROK
HKSzCsPSzV
12
689
101216
181920212223
24252627282930
Versmondo 2019
Partnerek
BoldogiskolaDigitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

Apáczai olvasás és képzőművészeti verseny

Vissza a hírekhez « | 2018. december 16.
Apáczai olvasás és képzőművészeti verseny

A Táplánszentkereszti Apáczai Csere János Általános Iskolában a hagyományokhoz híven az idei tanévben is megrendezésre került az Apáczai olvasásverseny, mellyel párhuzamosan képzőművészeti versenyt is meghirdettek. A két verseny egymással párhuzamosan folyt. Az olvasásversenyen részt vevő tanulók először szövegértési feladatokban mérték össze tudásukat, majd minden évfolyamon a legjobban teljesítő első 10 tanuló hangosolvasási teljesítményét is bizonyíthatta. Vigh Misa bejutott a második fordulóba, Nagy Lilien is szépen helyt állt a megmérettetésen. Kézműves tanulóink Nagy Korina, Velladics Alíz, Darics Bence és Nagy Miranda bár nem értek el helyezést, de nem keseredtek el. Az eredményeket várva kézművesedhettek  illetve filmet nézhettek a gyerekek. Nagyon jól éreztük magunkat és jövőre is részt veszünk a versenyen.

Kapcsolódó fotók (3db)
Apáczai olvasás és képzőművészeti versenyApáczai olvasás és képzőművészeti versenyApáczai olvasás és képzőművészeti verseny