Első tanítási nap
Félévi osztályozó vizsgák
Első félév vége

Tantestületi kirándulás-Pannonhalma, Győr

Vissza a hírekhez « | 2018. december 7.
Tantestületi kirándulás-Pannonhalma, Győr

December 1-jén iskolánk dolgozói a hideg téli időjárás ellenére is remek  hangulatban töltöttek el egy napot Pannonhalmán, majd Győr városában. A Pannonhalmi Apátság múltjába és jelenébe élvezetes idegenvezetői bemutatás által kaphattunk betekintést, és csodálhattuk meg az Apátság nyújtotta látnivalókat.

A kirándulás következő állomása a Győr belvárosában található és régi múlttal, valamint változatos ételkínálattal rendelkező Pálffy Étterem volt. Az ízletes és kellemes légkörben elfogyasztott ebéd után ki-ki tetszése szerint tölthette el a fennmaradó két órát. Egyesek a belvárosi adventi vásár forgatagát élvezték, míg mások az Árkád Bevásárlóközpont melegét részesítették előnyben.