Fogadóóra
Költészet Napi versmondó verseny
Anyák Napi fotózás
Beiratkozás a 2019/2020. tanévre
Beiratkozás a 2019/2020. tanévre
ISOLAELŐKÉSZÍTÓ a szülőknek
HATÁRTALANUL KIRÁNDULÁS
Holokauszt emléknapja
TAVASZI SZÜNET
A tavaszi szünet utáni 1. tanítási nap
Papírgyűjtés
Papírgyűjtés Vép
HKSzCsPSzV
123567
1014
17192021
222325262728
Versmondo 2019
Partnerek
Digitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

Mikulásvárás együtt-testvérosztályok egymás között

Vissza a hírekhez « | 2018. december 5.
Mikulásvárás együtt-testvérosztályok egymás között

Eltelt egy év és a a két testvérosztály-a 3.A és a 7.A-immárom harmadik alkalommal várták együtt a Mikulást. Régi ismerősökként köszöntve egymást, kellemes légkörben töltöttek el a gyerekek egymás társaságában egy órát. Kölcsönös ajándékozás, kötetlen beszélgetés, meseolvasás és egy kis sütizés is belefért a programba. Köszönjük Ági néninek és a 3.A osztálynak a szíves vendéglátást.

Kapcsolódó fotók (10db)
Mikulásvárás együtt-testvérosztályok egymás közöttMikulásvárás együtt-testvérosztályok egymás közöttMikulásvárás együtt-testvérosztályok egymás közöttMikulásvárás együtt-testvérosztályok egymás közöttMikulásvárás együtt-testvérosztályok egymás közöttMikulásvárás együtt-testvérosztályok egymás közöttMikulásvárás együtt-testvérosztályok egymás közöttMikulásvárás együtt-testvérosztályok egymás közöttMikulásvárás együtt-testvérosztályok egymás között