Félévi bizonyítvány osztás
Félévi tantestületi értekezlet
DÖK NAP FARSANG
A TUDÁS ÜNNEP 2019 rendezvénye
Szülői értekezlet
ISKOLAELŐKÉSZÍTŐ foglalkozás
Polgármesteri Hivatal látogatása a 8. osztályosoknak
A kommunista és egyéb diktatúra emléknapja - 8. osztályosnak megemlékezés
Bábszínház az alsó tagozaton
HKSzCsPSzV
23
4569
1112131517
1920212324
252628
Partnerek
Digitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

Mikulásvárás együtt-testvérosztályok egymás között

Vissza a hírekhez « | 2018. december 5.
Mikulásvárás együtt-testvérosztályok egymás között

Eltelt egy év és a a két testvérosztály-a 3.A és a 7.A-immárom harmadik alkalommal várták együtt a Mikulást. Régi ismerősökként köszöntve egymást, kellemes légkörben töltöttek el a gyerekek egymás társaságában egy órát. Kölcsönös ajándékozás, kötetlen beszélgetés, meseolvasás és egy kis sütizés is belefért a programba. Köszönjük Ági néninek és a 3.A osztálynak a szíves vendéglátást.

Kapcsolódó fotók (10db)
Mikulásvárás együtt-testvérosztályok egymás közöttMikulásvárás együtt-testvérosztályok egymás közöttMikulásvárás együtt-testvérosztályok egymás közöttMikulásvárás együtt-testvérosztályok egymás közöttMikulásvárás együtt-testvérosztályok egymás közöttMikulásvárás együtt-testvérosztályok egymás közöttMikulásvárás együtt-testvérosztályok egymás közöttMikulásvárás együtt-testvérosztályok egymás közöttMikulásvárás együtt-testvérosztályok egymás között