Tanítás nélküli munkanap
Mikulás
2. Gyertyagyújtás
Zeneiskolások karácsonyi hangversenye
Munkanap
3. Gyertyagyújtás
Iskolai Karácsonyi Ünnepség
HKSzCsPSzV
2
345789
1112131416
1819202223
24252627282930
31

Mikulásvárás együtt-testvérosztályok egymás között

Vissza a hírekhez « | 2018. december 5.
Mikulásvárás együtt-testvérosztályok egymás között

Eltelt egy év és a a két testvérosztály-a 3.A és a 7.A-immárom harmadik alkalommal várták együtt a Mikulást. Régi ismerősökként köszöntve egymást, kellemes légkörben töltöttek el a gyerekek egymás társaságában egy órát. Kölcsönös ajándékozás, kötetlen beszélgetés, meseolvasás és egy kis sütizés is belefért a programba. Köszönjük Ági néninek és a 3.A osztálynak a szíves vendéglátást.

Kapcsolódó fotók (10db)
Mikulásvárás együtt-testvérosztályok egymás közöttMikulásvárás együtt-testvérosztályok egymás közöttMikulásvárás együtt-testvérosztályok egymás közöttMikulásvárás együtt-testvérosztályok egymás közöttMikulásvárás együtt-testvérosztályok egymás közöttMikulásvárás együtt-testvérosztályok egymás közöttMikulásvárás együtt-testvérosztályok egymás közöttMikulásvárás együtt-testvérosztályok egymás közöttMikulásvárás együtt-testvérosztályok egymás között