Fogadóóra
Költészet Napi versmondó verseny
Anyák Napi fotózás
Beiratkozás a 2019/2020. tanévre
Beiratkozás a 2019/2020. tanévre
ISOLAELŐKÉSZÍTÓ a szülőknek
HATÁRTALANUL KIRÁNDULÁS
Holokauszt emléknapja
TAVASZI SZÜNET
A tavaszi szünet utáni 1. tanítási nap
Papírgyűjtés
Papírgyűjtés Vép
HKSzCsPSzV
123567
1014
17192021
222325262728
Versmondo 2019
Partnerek
Digitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

Egy kis mozgás mindenkinek kell

Vissza a hírekhez « | 2018. december 2.
Egy kis mozgás mindenkinek kell

A dermesztő hideg ellenére is forró hangulatúra sikeredett a 7.A osztály újabb megmozdulása ezúttal a sport jegyében. Persze a jó falatokról sem kellett lemondani, köszönhetően ismételten a jól összeszokott lelkes anyukák közreműködésének. Izgalmas versengés, ízletes hot-dog és még finomabb sütemények várták a tekézésben megfáradt versenyzőket. Külön öröm volt számunkra, hogy Andi néni, a gyerekek magyar tanárnője, elfogadva meghívásunkat, megtisztelt bennünket jelenlétével és még a játékból is aktívan kivette részét. Mégegyszer köszönet a segítségért a szülőknek, hogy hozzásegítettek bennünket ehhez a kellemes estéhez, amit november utolsó napján a helyi szakgimnázium és szakközépiskola tekézőjében tölthettünk el.

Király Edit

Kapcsolódó fotók (11db)
Egy kis mozgás mindenkinek kellEgy kis mozgás mindenkinek kellEgy kis mozgás mindenkinek kellEgy kis mozgás mindenkinek kellEgy kis mozgás mindenkinek kellEgy kis mozgás mindenkinek kellEgy kis mozgás mindenkinek kellEgy kis mozgás mindenkinek kellEgy kis mozgás mindenkinek kell
Egy kis mozgás mindenkinek kell