Félévi bizonyítvány osztás
Félévi tantestületi értekezlet
DÖK NAP FARSANG
A TUDÁS ÜNNEP 2019 rendezvénye
Szülői értekezlet
ISKOLAELŐKÉSZÍTŐ foglalkozás
Polgármesteri Hivatal látogatása a 8. osztályosoknak
A kommunista és egyéb diktatúra emléknapja - 8. osztályosnak megemlékezés
Bábszínház az alsó tagozaton
HKSzCsPSzV
23
4569
1112131517
1920212324
252628
Partnerek
Digitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

Egy kis mozgás mindenkinek kell

Vissza a hírekhez « | 2018. december 2.
Egy kis mozgás mindenkinek kell

A dermesztő hideg ellenére is forró hangulatúra sikeredett a 7.A osztály újabb megmozdulása ezúttal a sport jegyében. Persze a jó falatokról sem kellett lemondani, köszönhetően ismételten a jól összeszokott lelkes anyukák közreműködésének. Izgalmas versengés, ízletes hot-dog és még finomabb sütemények várták a tekézésben megfáradt versenyzőket. Külön öröm volt számunkra, hogy Andi néni, a gyerekek magyar tanárnője, elfogadva meghívásunkat, megtisztelt bennünket jelenlétével és még a játékból is aktívan kivette részét. Mégegyszer köszönet a segítségért a szülőknek, hogy hozzásegítettek bennünket ehhez a kellemes estéhez, amit november utolsó napján a helyi szakgimnázium és szakközépiskola tekézőjében tölthettünk el.

Király Edit

Kapcsolódó fotók (11db)
Egy kis mozgás mindenkinek kellEgy kis mozgás mindenkinek kellEgy kis mozgás mindenkinek kellEgy kis mozgás mindenkinek kellEgy kis mozgás mindenkinek kellEgy kis mozgás mindenkinek kellEgy kis mozgás mindenkinek kellEgy kis mozgás mindenkinek kellEgy kis mozgás mindenkinek kell
Egy kis mozgás mindenkinek kell