Félévi bizonyítvány osztás
Partnerek
Digitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

Egy kis mozgás mindenkinek kell

Vissza a hírekhez « | 2018. december 2.
Egy kis mozgás mindenkinek kell

A dermesztő hideg ellenére is forró hangulatúra sikeredett a 7.A osztály újabb megmozdulása ezúttal a sport jegyében. Persze a jó falatokról sem kellett lemondani, köszönhetően ismételten a jól összeszokott lelkes anyukák közreműködésének. Izgalmas versengés, ízletes hot-dog és még finomabb sütemények várták a tekézésben megfáradt versenyzőket. Külön öröm volt számunkra, hogy Andi néni, a gyerekek magyar tanárnője, elfogadva meghívásunkat, megtisztelt bennünket jelenlétével és még a játékból is aktívan kivette részét. Mégegyszer köszönet a segítségért a szülőknek, hogy hozzásegítettek bennünket ehhez a kellemes estéhez, amit november utolsó napján a helyi szakgimnázium és szakközépiskola tekézőjében tölthettünk el.

Király Edit