Tanítás nélküli munkanap
Mikulás
2. Gyertyagyújtás
Zeneiskolások karácsonyi hangversenye
Munkanap
3. Gyertyagyújtás
Iskolai Karácsonyi Ünnepség
HKSzCsPSzV
2
345789
1112131416
1819202223
24252627282930
31

Egy kis mozgás mindenkinek kell

Vissza a hírekhez « | 2018. december 2.
Egy kis mozgás mindenkinek kell

A dermesztő hideg ellenére is forró hangulatúra sikeredett a 7.A osztály újabb megmozdulása ezúttal a sport jegyében. Persze a jó falatokról sem kellett lemondani, köszönhetően ismételten a jól összeszokott lelkes anyukák közreműködésének. Izgalmas versengés, ízletes hot-dog és még finomabb sütemények várták a tekézésben megfáradt versenyzőket. Külön öröm volt számunkra, hogy Andi néni, a gyerekek magyar tanárnője, elfogadva meghívásunkat, megtisztelt bennünket jelenlétével és még a játékból is aktívan kivette részét. Mégegyszer köszönet a segítségért a szülőknek, hogy hozzásegítettek bennünket ehhez a kellemes estéhez, amit november utolsó napján a helyi szakgimnázium és szakközépiskola tekézőjében tölthettünk el.

Király Edit

Kapcsolódó fotók (11db)
Egy kis mozgás mindenkinek kellEgy kis mozgás mindenkinek kellEgy kis mozgás mindenkinek kellEgy kis mozgás mindenkinek kellEgy kis mozgás mindenkinek kellEgy kis mozgás mindenkinek kellEgy kis mozgás mindenkinek kellEgy kis mozgás mindenkinek kellEgy kis mozgás mindenkinek kell
Egy kis mozgás mindenkinek kell