Félévi bizonyítvány osztás
Félévi tantestületi értekezlet
DÖK NAP FARSANG
A TUDÁS ÜNNEP 2019 rendezvénye
Szülői értekezlet
ISKOLAELŐKÉSZÍTŐ foglalkozás
Polgármesteri Hivatal látogatása a 8. osztályosoknak
A kommunista és egyéb diktatúra emléknapja - 8. osztályosnak megemlékezés
Bábszínház az alsó tagozaton
HKSzCsPSzV
23
4569
1112131517
1920212324
252628
Partnerek
Digitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

ÖTÖDIKES AVATÓ

Vissza a hírekhez « | 2018. november 15.
 ÖTÖDIKES AVATÓ

Nagy izgalommal készültünk a felsőssé avatásra. Halloween-i jelmezekbe öltöztünk a délutáni eseményre, amit már nagyon vártunk. Rita néni izgalmas feladatokat állított össze számunkra. Az 5. A és 5. B osztályosok egymás ellen küzdöttek, még ha nem is vérre ment ki a játék. A többi felsős lelkesen buzdított minket. A mi osztályunk nyert, de ebben az esetben tényleg a részvétel volt a fontos. Discóval ünnepeltük meg, hogy most már mi is felső tagozatos diákok lettünk.

Süle András 5. B osztályos tanuló