Félévi bizonyítvány osztás
Partnerek
Digitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

Csak úgy a lovakról

Vissza a hírekhez « | 2018. november 14.
Csak úgy a lovakról

A Rum-kastély EGYMI és a Lovas Nemzet Magazin szerkesztősége rajzpályázatot hirdetett általános, középiskolai diákok és felnőttek számára "Csak úgy a lovakról" címmel. A pályázat célja az volt, hogy az alkotások tükrözzék az ember és ló kapcsolatát, az empátiát, az összetartozást, külön kiemelve a fogyatékkal élőket. A versenyre sok pályamunka érkezett az ország több városából, hiszen a téma nagyon megérintette a fiatalokat. Az ünnepélyes díjkiosztó és műsor november 13-án került megrendezésre Rum-kastélyban.Nagy öröm, hogy iskolánk három kézműves tanulója is díjazott lett, akik alkotásukkal elnyerték a zsűri tetszését.

Németh Boglárka 6. B II. helyezés

Gábriel Panna 4. A III. helyezés