8. osztályosok fotózása
12.HATOSfogat Művészeti Fesztivál
Országos idegen nyelvi mérés
Zeneiskolai záróvizsga
Takács János Labdarúgó Emléktorna
Országos Kompetencia Mérés
3. osztályosok kirándulása (zarándoklat)
TÜNDÉRKERT avató
HKSzCsPSzV
12345
6781112
13141516171819
202123242526
Versmondo 2019
Partnerek
Digitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

Csak úgy a lovakról

Vissza a hírekhez « | 2018. november 14.
Csak úgy a lovakról

A Rum-kastély EGYMI és a Lovas Nemzet Magazin szerkesztősége rajzpályázatot hirdetett általános, középiskolai diákok és felnőttek számára "Csak úgy a lovakról" címmel. A pályázat célja az volt, hogy az alkotások tükrözzék az ember és ló kapcsolatát, az empátiát, az összetartozást, külön kiemelve a fogyatékkal élőket. A versenyre sok pályamunka érkezett az ország több városából, hiszen a téma nagyon megérintette a fiatalokat. Az ünnepélyes díjkiosztó és műsor november 13-án került megrendezésre Rum-kastélyban.Nagy öröm, hogy iskolánk három kézműves tanulója is díjazott lett, akik alkotásukkal elnyerték a zsűri tetszését.

Németh Boglárka 6. B II. helyezés

Gábriel Panna 4. A III. helyezés

Németh Liza 8. A III. helyezés
Gratulálunk!
Kapcsolódó fotók (5db)
Csak úgy a lovakrólCsak úgy a lovakrólCsak úgy a lovakrólCsak úgy a lovakrólCsak úgy a lovakról