Félévi bizonyítvány osztás
Félévi tantestületi értekezlet
DÖK NAP FARSANG
A TUDÁS ÜNNEP 2019 rendezvénye
Szülői értekezlet
ISKOLAELŐKÉSZÍTŐ foglalkozás
Polgármesteri Hivatal látogatása a 8. osztályosoknak
A kommunista és egyéb diktatúra emléknapja - 8. osztályosnak megemlékezés
Bábszínház az alsó tagozaton
HKSzCsPSzV
23
4569
1112131517
1920212324
252628
Partnerek
Digitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

Csak úgy a lovakról

Vissza a hírekhez « | 2018. november 14.
Csak úgy a lovakról

A Rum-kastély EGYMI és a Lovas Nemzet Magazin szerkesztősége rajzpályázatot hirdetett általános, középiskolai diákok és felnőttek számára "Csak úgy a lovakról" címmel. A pályázat célja az volt, hogy az alkotások tükrözzék az ember és ló kapcsolatát, az empátiát, az összetartozást, külön kiemelve a fogyatékkal élőket. A versenyre sok pályamunka érkezett az ország több városából, hiszen a téma nagyon megérintette a fiatalokat. Az ünnepélyes díjkiosztó és műsor november 13-án került megrendezésre Rum-kastélyban.Nagy öröm, hogy iskolánk három kézműves tanulója is díjazott lett, akik alkotásukkal elnyerték a zsűri tetszését.

Németh Boglárka 6. B II. helyezés

Gábriel Panna 4. A III. helyezés

Németh Liza 8. A III. helyezés
Gratulálunk!
Kapcsolódó fotók (5db)
Csak úgy a lovakrólCsak úgy a lovakrólCsak úgy a lovakrólCsak úgy a lovakrólCsak úgy a lovakról