Ünnepség a Középiskola nagytermében
Nemzeti ünnep a Művelődési Házban
Fenntarthatósági Témahét programjai
Madárbarát Program - Vándorsólyom bemutató
NYÍLT NAP a leendő 1. osztályos tanulóknak és szüleiknek
Tanítás nélküli munkaknap - Nevelési értekezlet
HKSzCsPSzV
123
45678910
1112131617
1920222324
252627283031
Partnerek
Digitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

Rendhagyó irodalomóra

Vissza a hírekhez « | 2018. október 19.
Rendhagyó irodalomóra

Egy csütörtöki délutánon, amikor is a gyerekek megszokott rutinja egy tanóra lett volna, ami délután 2 órakor szokott kezdődni, egy rendkívül érdekes előadáson vehettek részt. Babai –Mező Borbála magyartanár szervezésében iskolánkba látogatott Borbáth Péter író és Csepregi János író, akik egy régi hagyományt felevenítve, amolyan gyerekeknek szóló író-olvasó találkozót tartottak iskolánk 3. és 4. osztályos tanulói számára.

Beszélgetés formájában indult a kellemes délutáni program, ami meserészletek felolvasásával folytatódott. Rendkívül közvetlen és baráti hangulat uralkodott a teremben, ahol jó pár gyerek csillogó és érdeklődő szemétől lett igazán élő az előadás. A majdnem egy óra elteltével, rengeteg élménnyel lettek és lettünk mi tanárok is gazdagabbak.

Németh-Garas Ágnes

Kapcsolódó fotók (9db)
Rendhagyó irodalomóraRendhagyó irodalomóraRendhagyó irodalomóraRendhagyó irodalomóraRendhagyó irodalomóraRendhagyó irodalomóraRendhagyó irodalomóraRendhagyó irodalomóraRendhagyó irodalomóra