Fogadóóra
Költészet Napi versmondó verseny
Anyák Napi fotózás
Beiratkozás a 2019/2020. tanévre
Beiratkozás a 2019/2020. tanévre
ISOLAELŐKÉSZÍTÓ a szülőknek
HATÁRTALANUL KIRÁNDULÁS
Holokauszt emléknapja
TAVASZI SZÜNET
A tavaszi szünet utáni 1. tanítási nap
Papírgyűjtés
Papírgyűjtés Vép
HKSzCsPSzV
123567
1014
17192021
222325262728
Versmondo 2019
Partnerek
Digitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

Őszi gyalogtúra a vépi erdőbe

Vissza a hírekhez « | 2018. október 17.
Őszi gyalogtúra a vépi erdőbe

A 2. E osztályos tanulók Zsuzsa nénivel és Lívi nénivel szombat reggel hátizsákosan távcsővel felszerelkezve útra keltek, hogy megcsodálják az őszi erdőt, színes leveleket és terméseket gyűjtsenek. Dalolva vidáman bandukoltunk a hosszú úton. Szedtünk csipkebogyót, ettünk vadkörtét és gyönyörködtünk a napsütötte tájban, a különféle bokrokban és virágokban.

Az erdő hatalmas, tekintélyt parancsoló fái lenyűgöztek bennünket. A fiúk magaslesről távcsővel figyelték a környéket, hátha feltűnik egy-egy állat. Hazafelé állati lábnyomokat figyeltünk meg. Még vonatokat is láttunk, miután átkeltünk a vasúti síneken. A lányok és néhány fiú jókedvvel gyalogolta le a több kilométeres távot.

Nagyon jól éreztük magunkat.

Benczik Gyuláné

Kapcsolódó fotók (14db)
Őszi gyalogtúra a vépi erdőbeŐszi gyalogtúra a vépi erdőbeŐszi gyalogtúra a vépi erdőbeŐszi gyalogtúra a vépi erdőbeŐszi gyalogtúra a vépi erdőbeŐszi gyalogtúra a vépi erdőbeŐszi gyalogtúra a vépi erdőbeŐszi gyalogtúra a vépi erdőbeŐszi gyalogtúra a vépi erdőbe
Őszi gyalogtúra a vépi erdőbe
Őszi gyalogtúra a vépi erdőbe
Őszi gyalogtúra a vépi erdőbe
Őszi gyalogtúra a vépi erdőbe