Első tanítási nap
Doni Áldozatok Emléknapja
Iskolaelőkészítő foglalkozás
Félévi osztályozó vizsgák
Első félév vége
HKSzCsPSzV
12456
789101213
141516171820
2122232627
28293031

Őszi gyalogtúra a vépi erdőbe

Vissza a hírekhez « | 2018. október 17.
Őszi gyalogtúra a vépi erdőbe

A 2. E osztályos tanulók Zsuzsa nénivel és Lívi nénivel szombat reggel hátizsákosan távcsővel felszerelkezve útra keltek, hogy megcsodálják az őszi erdőt, színes leveleket és terméseket gyűjtsenek. Dalolva vidáman bandukoltunk a hosszú úton. Szedtünk csipkebogyót, ettünk vadkörtét és gyönyörködtünk a napsütötte tájban, a különféle bokrokban és virágokban.

Az erdő hatalmas, tekintélyt parancsoló fái lenyűgöztek bennünket. A fiúk magaslesről távcsővel figyelték a környéket, hátha feltűnik egy-egy állat. Hazafelé állati lábnyomokat figyeltünk meg. Még vonatokat is láttunk, miután átkeltünk a vasúti síneken. A lányok és néhány fiú jókedvvel gyalogolta le a több kilométeres távot.

Nagyon jól éreztük magunkat.

Benczik Gyuláné

Kapcsolódó fotók (14db)
Őszi gyalogtúra a vépi erdőbeŐszi gyalogtúra a vépi erdőbeŐszi gyalogtúra a vépi erdőbeŐszi gyalogtúra a vépi erdőbeŐszi gyalogtúra a vépi erdőbeŐszi gyalogtúra a vépi erdőbeŐszi gyalogtúra a vépi erdőbeŐszi gyalogtúra a vépi erdőbeŐszi gyalogtúra a vépi erdőbe
Őszi gyalogtúra a vépi erdőbe
Őszi gyalogtúra a vépi erdőbe
Őszi gyalogtúra a vépi erdőbe
Őszi gyalogtúra a vépi erdőbe