Első tanítási nap
Félévi osztályozó vizsgák
Első félév vége

Ökoverseny a Művelődési Házban

Vissza a hírekhez « | 2018. október 11.
Ökoverseny a Művelődési Házban

Az idei évben is bekapcsolódtunk az Országos Könyvtári Napok városi programjába, mégpedig az immár hagyományos ökovetélkedőn való részvétellel. A 6., 7., és 8. osztályosok is egy- egy csapattal neveztek, Bori néni lelkes szakkörösei pedig érdeklődve figyeltek. A Gépészből is érkeztek felkészült diákok, szintén három csapatban, így már teljesen betöltöttük a termet.

A jó hangulatú, érdekes verseny igazságos, iskolánkénti díjazással zárult. Első helyezést tőlünk a 7. osztályos fiúk érték el: Fazekas Gergő, Csonka Ábel, Habda Patrik, Szekeres Kornél. Minden résztvevőnek gratulálunk, a szervezőknek köszönjük a lehetőséget.

Csákvári Bea