Fogadóóra
Költészet Napi versmondó verseny
Anyák Napi fotózás
Beiratkozás a 2019/2020. tanévre
Beiratkozás a 2019/2020. tanévre
ISOLAELŐKÉSZÍTÓ a szülőknek
HATÁRTALANUL KIRÁNDULÁS
Holokauszt emléknapja
TAVASZI SZÜNET
A tavaszi szünet utáni 1. tanítási nap
Papírgyűjtés
Papírgyűjtés Vép
HKSzCsPSzV
123567
1014
17192021
222325262728
Versmondo 2019
Partnerek
Digitális NaplóFenntarthatósági témahétVandoRobot

Ökoverseny a Művelődési Házban

Vissza a hírekhez « | 2018. október 11.
Ökoverseny a Művelődési Házban

Az idei évben is bekapcsolódtunk az Országos Könyvtári Napok városi programjába, mégpedig az immár hagyományos ökovetélkedőn való részvétellel. A 6., 7., és 8. osztályosok is egy- egy csapattal neveztek, Bori néni lelkes szakkörösei pedig érdeklődve figyeltek. A Gépészből is érkeztek felkészült diákok, szintén három csapatban, így már teljesen betöltöttük a termet.

A jó hangulatú, érdekes verseny igazságos, iskolánkénti díjazással zárult. Első helyezést tőlünk a 7. osztályos fiúk érték el: Fazekas Gergő, Csonka Ábel, Habda Patrik, Szekeres Kornél. Minden résztvevőnek gratulálunk, a szervezőknek köszönjük a lehetőséget.

Csákvári Bea

Kapcsolódó fotók (9db)
Ökoverseny a Művelődési HázbanÖkoverseny a Művelődési HázbanÖkoverseny a Művelődési HázbanÖkoverseny a Művelődési HázbanÖkoverseny a Művelődési HázbanÖkoverseny a Művelődési HázbanÖkoverseny a Művelődési HázbanÖkoverseny a Művelődési HázbanÖkoverseny a Művelődési Házban